Mes kuriame
Mes kuriame

Kodėl verta rinktis mus?

Esame sukūrę daugiau nei 500 įvairaus sudėtingumo projektų, patirtį kaupiame jau daugiau nei 15 metų. Dirbame su populiariausia ir lengviausiai vartotojui suprantama  WordPress sistema. Kuriame ir elektronines parduotuves, diegiame bankinius mokėjimus, mokėjimus kortelėmis, Paypal ir kitus atsiskaitymo būdus. Diegiame visų rinkoje esančių kurjerių ir paštomatų pristatymo būdus.

Saugumas svarbiausia!

Visoms, ne tik mūsų sukurtoms, WordPress svetainėms, talpinamoms mūsų serveriuose suteikiame GARANTIJĄ – DRAUDIMĄ. Tai reiškia, kad prisiimame visą riziką dėl Jūsų tinklapio saugumo. Atsitikus nenumatytiems nesklandumams juos savo klientams sutvarkome nemokamai.

SSL sertifikatai

Visose mūsų kurtose svetainėse įdiegiamas nemokamas SSL saugumo sertifikatas. Pvz. Google paieškos sistema tinklapius turinčius SSL reitinguoja aukštesnėse paieškos rezultatų vietose.

Mobilaus dizaino sprendimai

Visos mūsų kuriamos svetainės pritaikomos ir mobiliesiems įrenginiams. Teigiama, kad apie 80% vartotojų tinklapius peržiūri su telefonais, planšetėmis.

Mūsų paslaugos

Tinklapių, įmonių svetainių kūrimas

Kuriame įvairaus sudėtingumo reprezentacinius tinklapius įmonėms, įstaigoms ne tik Mažeikiuose, bet ir Lietuvoje ar Europoje.

Elektrinių parduotuvių kūrimas

Kuriame elektronines parduotuves, produktų katalogus. Diegiame įvairias apmokėjimo, prekių pristatymo būdų pasirinkimo sistemas. Konsultuojame dėl jų pasirinkimo.

Serverių, hostingo paslaugos

Teikiame įvairaus galingumo serverių nuomos paslaugas, bendradarbiaujame su didžiausiais serverių centrais Lietuvoje, todėl mūsų paslaugos – aukščiausio lygio ir patikimumo!

Saugumo garantas ir draudimas nuo įsilaužimo

Visoms  mūsų serveriuose talpinamoms WordPress svetainėms suteikiame nemokamą garantiją nuo nulaužimo. Jei įvyktų kažkokios nenumatytos saugumo problemos – jas pašaliname NEMOKAMAI!

El. pašto paslauga įmonėms su dedikuotu domenu

Nuomojame savo serverius įmonėms, kurioms reikia galingesnių pašto serverių, su didesne nei įprasta pašto talpa. Susisiekite – pasitarsime.

Kompiuterių remontas Mažeikiuose

Remontuojame nešiojamus stacionarius kompiuterius, instaliuojame Windows, šaliname virusus, valome nuo dulkių ir t.t. Prekiaujame naujais ir naudotais kompiuteriais su garantijomis, tiekiame reikalingas kompiuterių dalis. Daugiau informacijos čia.

Darbų pavyzdžiai

Kaip viskas vyksta?

  • 1.

  • 2.

Pirmas kontaktas

Susitikimo ar skambučio metu išklausomi kliento norai, poreikiai, pasiūlomi galimi sprendimai, aptariama preliminari darbų kaina.

Darbų planavimas

Sudaromas darbų sąrašas, derinama su klientu, atsižvelgiama į jo pastabas.
  • 3.

  • 4.

  • 5.

Sutarties sudarymas

Sudaroma darbų atlikimo sutartis, visada prašome 25-30% išankstinio mokėjimo.

Darbų vykdymas

Atliekami sutartyje numatyti darbai, darbo eigoje iškilę klausimai aptariami su klientu. Jei klientas pareiškia norų dėl pakeitimų – visada į juos atsižvelgiame!

Darbų pabaiga

Projektas užbaigiamas tai patvirtinus klientui. Tik tada pilnai atsiskaitoma už atliktus darbus.

Blog'o įrašai

Kompiuterių remontas Mažeikiuose

Kompiuterių remontas mūsų arba Jūsų patalpose

Sugedo kompiuteris? Reikia instaliuoti programą? Remontuojame nešiojamus stacionarius kompiuterius, instaliuojame Windows, šaliname virusus, valome nuo dulkių ir t.t. Prekiaujame naujais ir naudotais kompiuteriais su garantijomis, tiekiame reikalingas kompiuterių dalis.

Prižiūrime, tvarkome kompiuterių tinklus

Įrengiame, prižiūrime kompiuterių ir kompiuterių tinklų techninę įrangą. Įdiegiame, administruojame ir tvarkome kompiuterių, tarnybinių stočių programinę įrangą. Atliekame duomenų rezervinį kopijavimą, kompiuterinių virusų šalinimą ir profilaktinę antivirusinę priežiūrą.

Duomenų atstatymas iš USB atmintinių, kietųjų diskų

Atstatome kompiuterių kietuosiuose atminties diskuose ir laikinuose atminties nešėjuose prarastus duomenis.

Kompiuterių aptarnavimas įmonėms

Mes Jums siūlome savo specialistų paslaugas Jūsų darbui su kompiuteriu palengvinti. Jums palankiomis sąlygomis mūsų specialistai prižiūrės Jūsų turimą kompiuterinę techniką, patars, kaip optimaliau pritaikyti ją Jūsų poreikiams. Kompiuterių aptarnavimo paslaugos gali būti atliekamos tiek kliento darbo vietoje, tiek mūsų patalpose.

Prekyba kompiuterine technika, detalėmis

Prekiaujame naujais ir naudotais kompiuteriais, kita kompiuterine įranga, kompiuterių detalėmis.

Darbo laikas, iškvietimai

Mes gerbiame ir vertiname savus klientus, todėl esant reikalui priimame ir atliekame remontinius darbus ne darbo valandomis, taip pat savaitgaliais ar net švenčių dienomis.

Kontaktai

IĮ INFORENA

Įmonės kodas: 301110730
PVM kodas: LT100004050915

A/s nr. LT867300010103520400
AB SWEDBANK

+370 617 66 666

egidijus@inforena.lt

Žemaitijos 1-17/Ventos 47-13 (kampas), Mažeikiai

Dėl susitikimo tartis iš anksto.